Manchester United – Dynamo Kyjev 4:0

Manchester United porazil ve čtvrtém zápase v Lize Mistrů Dynamo Kyjev 4:0 a zajistil si postup do další fáze LM.

Sir Alex Ferguson nechal odpočívat některé opory a do zápasu nastoupili hráči jako Simpson, Pique nebo Fletcher. Už v druhé minutě utkání nepřesně z dálky pálil Correa. Ve 4. minutě se dostal do šance po rohovém kopu Naniho Ronaldo, ale z těžké pozice přestřelil. V 18. minutě nepřesně hlavičkoval Gusev po centru Correa. V 23. minutě musel brankář Shovkovskiy vyrazit nepříjemnou hlavičku Carricka. O pár minut později si ukrajinský brankář poradil se střelou Fletchera. V 30. minutě přišel první gól utkání – Ronaldo zahrával přímý kop, míč se odrazil od Tevezovy hlavy k Piquemu a ten hlavičkou otevřel skóre. O chvíli později těsně nad hlavičkoval Vidic. V 37. minutě už to bylo 2:0 – Tevez si vyměnil míč s Rooneym a argentinský útočníl překonal Shovkovskiy. V 50. minutě musel Tomasz Kuszczak, který o poločase nahradil Van der Sara, vyrazit nebezpečnou střelu Rincona. O pár sekund na druhé straně zase Shovkovskiy likvidoval střelu Naniho. V 65. minutě se do dobré příležitosti dostal Tevez, ale Shovkovskiy byl opět pozorný. V 71. minutě předvedl Kuszczak skvělý zákrok po střele Ghioane z 12ti yardů. V 76. minutě přidal Wayne Rooney třetí branku, když si skvěle naběhl na centr Naniho a střelou z první nedal hostujícímu brankáři šanci. O dvě minuty později se do velké šance dostal střídající Saha a po něm i Nani, ale ani jeden neuspěl. V závěru utkání ještě Cristiano Ronaldo přidal čtvrtý gól, když se skvěle uvolnil a střelou k tyči upravil na konečné skóre 4:0.