Queiroz: Vítězství je povinností

Asistent Alexe Fergusona Carlos Queiroz řekl, že je povinností United dnes večer porazit Dynamo Kyjev.Vítězství nad ukrajinskými šampióny, bez ohledu na to, jak dopadne zápas Sportingu s Římem, kvalifikuje Manchester do další fáze soutěže s dvěma zápasy do konce základní skupiny.
 
 " Myslíme jen na jednu věc a to zakončit tutu kvalifikaci doma. Hrajeme doma, chceme vyhrát, je to hlavně naší povinností zvítězit na domácím hřišti. Pokud se nám to podaří, pomůžeme tím tak hráčům a můžeme tak rotovat se sestavou a nechat odpočívat hráče na důležité zápasy v lize. Minulou sezónu jsme museli vyhrát náš poslední zápas a tomu se teď chceme vyhnout ".
 
 Carlos hlavně pěl chválou na výkon Louise Sahy proti Arsenalu a dnes by měl tento Francouz nastoupit proti Kyjevu už v základní sestavě.
 
 " Pro Louise to bylo velmi důležité, protože byl nějakou dobu mimo hru. Jeho způsob hry byl dobrý, jeho pohyb byl skvělý a nakonec zápasu měl hlavní roli ve střelení našeho 2.gólu".
 
 " Jeho zlepšení psychiky v tomto zápase je velmi pozitivní, nemůžeme  říct, že predvedl excelentní výkon, ale když byl na hřišti, tak dělal všechno správně".

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.