Ferguson: Byla to naše chyba

Je po všem, Manchester United odváží s Emirates Stadium jeden bod, po nešťastné brance Williama Gallase v nastaveném čase. Po zápase se rozpovídal Sir Alex Ferguson, který nemohl uvěřit tomu, jak Manchester ztratil v posledních minutách vítězství.

 

United dvakrát vedli, ale Arsenal pokaždé vyrovnal a ukončil zápas remízou, která se zdá být zasloužená. Arsenal tak udržel první místo v tabulce.

 

"Nemohu tomu uvěřit. Za vše si můžem sami. Chyběla nám koncentrace, tak jako při první brance Arsenalu. Měli jsme jednoduše odkopnout míč, ale to jsme neudělali. Při druhé brance míč létal z jedné strany na druhou a nakonec zkončil v bráně. Byly vidět mezery v defenzívě." řekl naštvaně Sir Alex.

 

" Ale ukázali jsme dobrý fotbal. Nádhernou akcí se ukázali Saha s Evrou, který krásně přihrál Ronaldovi. Arsenal většinou dotahoval a myslím, že jsme měli lepší situace během celého zápasu." dodal Ferguson.

 

"Dobrou šanci měl Gallas, ale Van Der Sar se předvedl. V prvním poločase naše branka nebyla skoro vůbec ohrožena. Své šance měli Ryan Giggs a Cristiano Ronaldo, Wayne mohl dát taky gól. Ukázali jsme plno krásných akcí, proto jsem z našim výkonem spokojen." přiznal Sir Alex.

 

"Když jsme podruhé vedli, myslel jsem, že můžeme vyhrát. Kontrolovali jsme hru, ale jedna chyba nás potrestala. Myslím, že se zvedneme, protože takový je prostě fotbal." zakončil Sir Alex Ferguson.

 

Na závěr tady máme video, ktere jste asi ještě neviděli, protože předpokládám, že branky viděl každý 🙂

 

Cristiano Ronaldo Vs Arsenal: http://www.dailymotion.com/search/ronaldo/video/x3dpii_cristiano-ronaldo-vs-arsenal_sport

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.