Keane: Fabregas není lepší než Scholes

Cesc Fabregas není ještě připraven, aby se mohl rovnat s Paulem Scholesem- takového názoru je Roy Keane, který před lety hrál vedle tohoto Angličana v Manchesteru.

 

Manažerovi Sunderlandu se nelíbila slova Wengera, který v jednom z rozhovorů porovnal tyto hráče. Fabregas, který má dvacet let, je klíčovým hráčem Arsenalu a jedním z nejlepších záložníků na světě, ale podle Keana se musí ještě hodně učit, aby se mohl porovnávat s Paulem Scholesem.

 

"Má potenciál, aby mohl být tak dobrý jako Paul Scholes, ale né teď. Porovnávejte ho, až bude hrát skvěle 12, 13 nebo 14 let." řekl Keane.

 

 "Popravdě, Cesc je v ideálním klubu ze světovým trenérem. Mohu přiznat, že na svůj věk působí neskutečně vyzrále. Mám rád jeho hru, protože je to velmi dobrý hráč. Navíc média dokáží říct jak úžasné jsou jeho výkony a to se poté přesune na hřiště." přiznal Roy.

 

 " Nemusíš být fotbalovým expertem na to, aby jsi viděl jeho výkony. Jestli zahraje dobře proti United, tak Arsenal má šanci na vítězství." dodal Keane.

 

 "Kromě jeho skvělých osobních situacích má jeho výkon také vliv na hru celého Arsenalu. Koupil bych ho hned, kdybych mohl!" zažertoval Roy Keane.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.