Arsenal – Manchester United 2:2

Manchester United remizoval v 12. kole Premier League na Emirates Stadium s Arsenalem 2:2.

V základní sestavě se objevil po zranění Patrice Evra, další navrátilci Louis Saha a Michael Carrick usedli na lavičku náhradníků. Jako první se zastřeloval v 3. minutě utkání Gael Clichy, ale mířil hodně mimo. V 10. minutě nepřesně hlavičkoval Adebayor. V 23. minutě na opačné straně střílel Giggs, ale těsně nad. V 35. minutě se do obrovské šance dostal William Gallas, který hlavičkoval po skvěle zahraném přímém kopu Fabregase, ale Van der Sar jeho pokus nohama vyrazil. O pár minut později si holandský brankář poradil se střelou Tomáše Rosického. V nastaveném čase prvního poločasu ale udeřil Manchester – Cristiano Ronaldo z pravé strany přihrával a Wayne Rooney i s pomocí teče Gallase překonal brankáře Almuniu v domácí brankce – 0:1. Arsenal měl skvělý vstup do druhého poločasu a už v 48. minutě bylo vyrovnáno, když Sagna přihrál volnému Fabregasovi a ten střílel do prázdné branky. V 57. minutě musel Van der Sar na zem a tlumit přímý kop Fabregase z 20ti yardů. V 64. minutě se do dobré příležitosti dostal Wayne Rooney, ale hlavičkoval mimo. Na druhé straně pálil mimo také Hleb. V 69. minutě si s ne moc prudkou střelou Rooneyho poradil Almunia. O pár minut později se neujaly ani střely Rosického a Fabregase a Andersona na druhé straně. V 82. minutě se Manchester dostal do vedení – střídající Louis Saha skvěle uvolnil Patrice Evru, ten předložil míč Ronaldovi, který už měl lehkou pozici a míč dopravil do prázdné branky. Když už to vypadalo, že si Manchester z Londýna odveze všechny tři body, tak v nastaveném čase se po velkém zmatku prosadil William Gallas. Zápas tak skončil asi spravedlivou remízou 2:2.