Rooney spokojený s vysokou formou

Útočník Manchesteru United, Wayne Rooney, má naděje, že už v dnešním zápase opět zahraje skvěle. Wayne je ve fatastické formě- v posledních sedmi zápasech za United a Reprezentaci Anglie vstřelil osm branek. Sám Rooney je velmi šťastný ze své formy.

 

"Užívám si každou minutu zápasu. Hraji dobře, střílím branky, tým vyhrává. To všechno je v této chvíli důležité a mám naděje, že to takhle zůstane až do konce sezóny. Když nemohu z nějakého důvodu hrát, jako například na začátku sezóny, tak je super se dívat na ty co hrají a střílejí branky, protože vás to namotivuje k tomu, aby jste se co nejrychleji vrátil." řekl Wayne v rozhovoru pro The Mirror.

 

" Byl jsem frustrovaný tím, že jsem nemohl hrát. Teď  je vše v pořádku a jsem rád, že mohu dělat to, co nejvíce miluji. Jsem také velmi nadšen z toho, že se prosazuji. V posledních letech jsem se trefil jednou v zápase a pak dlouho nic. Teď jsem rád, že mohu skórovat v každém zápase a v každém momentu, kdy proniknu do vápna." dodal Wazza.

 

Dnešní utkání United s Arsenalem na Emirates Stadium může být odvetou za loňskou porážku. Rudí Ďábli prohráli po gólu Thierryho Henryho v posledních minutách utkání.

 

"Vedli jsme 1:0 a výhra by nám velice pomohla, když den předtím Chelsea prohrála s Liverpoolem. Na krátkou chvíli jsme ztratili koncetraci a byli jsme potrestáni. Hrajeme s velmi dobrým týmem, který nás v minulé sezoně dvákrát porazil, takže jim to dnes chceme oplatit" zakončil Wayne Rooney.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.