Hargreaves spokojen s návratem do hry

Owen Hargreaves přiznal svou radost z toho, že byl na hřišti po zranění. Angličan hrál 65 minut v sobotním, vyhraném zápase s Middlesbrough.

 

Úraz trochu zastavil proces poznáváni se s hráči v novém týmu, ale teď po návratu do hry má Hargreaves naděje, že na Old Trafford ho nepotkají už žádné problémy.

 

"Vyběhnutí na hřište bylo to, na co jsem čekal. Chci hrát co nejvíc a zdílet emoce se spoluhráči. Super je, že jsem se vrátil na hřiště, ale to nejdůležitější je, že jsme vyhráli." řekl Owen.

 

" Léčil jsem zranění už dlouho, proto jsem ještě trochu pomalejší a opatrnější, ale to se děje vždy, když se někdo vrací po zranění kolene." řekl Hargreaves.

 

Hargreaves měl v minulé sezoně zlomenou nohu a nemohl hrát pár měsíců, a tentokrát si zranil koleno. Angličan přiznal, že byl frustrovaný tím, že by mohl vypadnout ze hry na delší dobu, ale teď myslí pozitivně a tvrdí, že problémy se zdravím má za sebou.

 

"To bylo velmi frustrující, zvláště potom, když jsem věděl, že se mi podobné zranění již stalo. Mluvil jsem s hodně specialisty a řekli mi, že nemám problém s kolenem, ale celé se to skrývá v biomechanice mého organismu." řekl Hargreaves.

 

"Z nějákého důvodu mé tělo nepracuje tak, jak by mělo a proto teď musím dělat vše pro to, abych se zbavil všeljakých problémů. Budu muset hledat různé metody, protože chci hrát a nechci chybět ani v jednom zápase do konce sezóny." zakončil Owen Hargreaves.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.