Ferguson nadšený vítězstvím

Manchester United již počvrté v řadě vstřelil svému soupeři čtyři branky, tentokrát se obětí stal tým Middlesbrough. Po utkání Sir Alex Ferguson neskyrýval nadšení, kterým jednoznačně naznačil, že Rudí Ďábli nedovolili soupeřovi hrát.

 

Po nečekané, ale nádherné trefě Naniho svěřenci Sira Alexe Fergusona rovněž nečekaně ztratili vedení, protože o necelé tři minuty vyrovnal bývalý hráč Arsenalu, Jeremie Aliadiere. Jenže United se brzy oklepali a díky Rooneyho gólu a dvoum trefám Teveze United porazili Middlesbrough 4:1.

 

"Během minulých týdnů lidé nemohli přestat diskutovat o našich vítězstvích 1:0, jenže dnes se moho bavit o naší prioritě, tedy čtři branky na zápas! To je fantastické." řekl po zápase Ferguson.

 

"Naše ofenzíva byla velmi dobrá, ale v momentě, kdy jsme inkasovali, tak jsme přestali chvíli hrát fotbal, který jsme chtěli. Neodebírali jsme míče a šlo vidět, že naši hráči potřebovali vstřelit branku. Gratuluju Middlesbrough za dvacet minut, v kterých nás přehrávali." dodal Sir Alex.

 

"Nemám pochyby o tom, že jsme v druhé půli dominovali. Bylo v naší hře vidět více koncentrace a naše ofenzíva se zlepšila. Měli jsme mnohem více šancí." řekl Ferguson.

 

Sir Alex Ferguson byl nadšen ze spolupráce Carlose Teveze a Wayna Rooneyho. Manažer United si nemohl vynachválit situaci při třetí brance, kdy celé obrana Boro sledovala, jak si tito dva rozumí.

 

"Myslím, že tento gól byl ovocem jejich spolupráce. To byl efekt rychlého myšlení, protože toto co dokázali tito dva, to dokáží pouze nejlepší hráči. Wayne mohl zakončit, ale věděl, že Tevez mu nabíhá a patičkou mu přihrál. To byl fantastický gól." rozplýval se Ferguson.

 

"Mám naděje, že budeme svědky dalších překrásných momentů této dvojice." zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.