Manchester United – Middlesbrough 4:1

Manchester United v 11. kole Premier League zvítězil na Old Trafford nad Middlesbrough 4:1.

Do sestavy United se po zranění vrátil Hargreaves, Evru nahradil O’Shea a Scholese Anderson. Manchester měl skvělý vstup do utkání a už ve 3. minutě se dostal do vedení. Luis Nani skvělou střelou z dálky nedal Schwarzerovi šanci – 1:0. O chvíli později musel australský brankář zasahovat proti střele Teveze. V 6. minutě už ale bylo vyrovnáno – Tuncay centroval a volný Aliadiere se hlavičkou nemýlil – 1:1. V 23. minutě nepřesně pálil Nani. V 28. minutě neuspěl se svým pokusem ani další Portugalec Ronaldo. V 33. minutě obrana hostů vybovala v rozehrávce a Wayne Rooney zaváhání využil – 2:1. V závěru prvního poločasu mohl vyrovnat Tuncay, ale z dobré pozice pálil vedle. Hned v úvodu druhého poločasu přestřelil Rooney z 18ti yardů. Stejně tak dopadl Nani o pár minut později. V 53. minutě musel Van der Sar na roh vyrazit nebezpečnou střelu Cattermole. V 55. minutě United zvýšili své vedení – Rooney patičkou uvolnil Teveze a ten prostřelil hostujícího brankáře – 3:1. V 68. minutě nepřesně střílel střídající Hutchinson. V 78. minutě Wayne Rooney hlavičkoval přímo do brankáře Schwarzera. V 82. minutě se Downing pokoušel Van der Sara překonat z přímého kopu, ale minul. V 85. minutě Manchester zpečetil své vítězství, když Tevez i s pomocí teče jednoho z obránců překonal Schwarzera podruhé – 4:1.