Rooney: Jsme připraveni vyhrát Ligu Mistrů

Wayne Rooney věří, že Manchester United překoná všechny překážky v cestě za titulem v Lize Mistrů.

 

Středeční výhra s Dynamem Kyjev upevnila Manchesteru United první místo ve skupině F. Rudí Ďáblové jsou po třech duelech bez ztráty bodu. V tuto chvíli je možné tvrdit, že United si poradí i v momentech, kdy chybí někteří klíčoví hráči např. Paul Scholes a Gary Neville. Postup ze skupiny je téměř jistý a United jsou ve velmi dobré situaci.

 

"Máme v tuto dobu hodně zraněných hráčů, ale to nás neoslabí. Kádr United je velmi široký, co se týče hráčů, kteří mohou zastoupit zraněné. Naše šance na triumf v jakékoliv soutěži jsou veliké." řekl Wazza po utkání v Kyjevě.

 

" Zanedlouho přijede na Old Trafford Dynamo, takže se musíme smířit stím, že nás čeká těžký zápas. Mám naděje, že v následujicích zápasech získáme hodně pochval. Po dramatickém startu v Premier League se konečně zvedáme." dodal Wayne.

 

Útočník Anglické reprezentace vstřelil branku v posledních čtyřech zápasech United a přiznává, že velkou zásluhu na jeho brankách má to, že může hrát po boku Carlose Teveze.

 

Během posledních zápasů si Wayne a Carlos rozuměli, takže díky tomu jsme mohli vidět zasloužený efekt v zápase s Wiganem, Aston Villou a Dynamem Kyjev- Dohromady tito dva vstřelili pět branek.

 

"Naše souhra v útoku je velmi dobrá. Carlos se skvěle ukázal v Kyjevě. Jeho přihrávky a střely jsou na nejvyšší úrovni. V každém zápase se zlepšuje." zakončil Wayne Rooney.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.