Ferguson je nadšen útokem Rooney-Tevez

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson věří, že dvojice Wayne Rooney a Carlos Tevez ukazuje skvělou spolupráci a budou ještě lepší.

 

Tento útočný tandem nastupuje pravidelně v útoku Red Devils od té doby, co se Wayne Rooney zotavil ze zranění nohy. V minulosti Manchester United dovedla k titul útočná dvojice Andy Cole a Dwight Yorke a boss United věří, že Rooney a Tevez se jim mohou vyrovnat. Ferguson věří, že jejich partnerství se bude vzhledem k jejich věku stále zlepšovat.

 

"V minulých letech jsme vždy měli dobré partnerské dvojice. První sezóna s Andy Colem a Dwightem Yorkem byla neuvěřitelná, ale většina potřebovala vždy nějaký čas. Na co ale musíte pamatovat je to, že Wayne bude mít teprve 22 let příští týden a Carlosovi je 23 let, takže jsou to stále mladí hráči. Za tři, čtyři roky to může být něco neuvěřitelného. Oba dva mají skvělé schopnosti a dovednosti. Mají rychlost a kuráž, takže potřebné předpoklady tady jsou. Nyní chceme vidět, jak budou lepší a lepší", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.