Aston Villa – Manchester United 1:4 (1:3)

Manchester United porazil Aston Villu vysoko na její hřišti 4:1.

Do branky United se po zranění vrátil Van der Sar, do obrany naopak Wes Brown. Vidice nahradil Pique. Cristiano Ronaldo usedl pouze na lavičku náhradníků. Jako první zahrozil v 7. minutě Nani, ale mířil těsně vedle. V 13. minutě se domácí dostali do vedení – Ashley Young centroval a Gabriel Agbonlahor prudkou hlavičkou překonal Van der Sara v brance United – 1:0. O chvíli později nepřesně z otočky pálil Tevez stejně jako v 15. minutě obránce Gardner. V 17. minutě se mezi tři tyče nevešla ani střela Younga. Na druhé straně neuspěl Nani. Poté mohl vedení domácích zvýšit Agbonlahor a po něm i Moore, ale ani jeden nemířil přesně. V 26. minutě zkoušel z dálky vystřelit Scholes, ale minul. O minutu později musel Carson vyrazit střelu Teveze na roh. Anglický brankář si poradil i se střelou Rooneyho v 32. minutě utkání. Na druhé straně zase Van der Sar vychytal Mellberga. V 36. minutě už bylo vyrovnáno – Nani našel u tyče volného Rooneyho a ten se nemýlil – 1:1. O minutu později musel Van der Sar zasahovat proti střele Moora. V 44. minutě se hosté dostali do vedení – Carlos Tevez přihrával a Wayne Rooney prostřelil Carsona podruhé – 1:2. V nastaveném čase prvního poločasu ještě zahrával rohový kop Nani, hlavičku Piqueho vyrazil Bouma z brankové čáry, ale dorážející Ferdinand už se nemýlil – 1:3.
V 48. minutě se do šance dostal Nani, ale Carson byl pozorný. V 60. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Reo-Coker. V 62. minutě střílel strídající Osbourne, ale pouze do připraveného Van der Sara. V 65. minutě fauloval v pokutovém území brankář Carson Teveze a kopala se penalta, navíc anglický brankář dostal červenou kartu. K pokutovému kopu se postavil Wayne Rooney, ale náhradní brankář Stuart Taylor jeho pokus kryl. V 70. minutě měl Rooney blízko hattricku, ale v cestě mu stálo břevno domácí branky. V 72. minutě se do obrovské šance dostal Tevez, ale Talor jeho střelu vyrazil na poslední chvíli. V 75. minutě Manchester zvýšil své vedení, když Ryan Giggs obešel dva hráče a střelou, která ještě byla tečována, překonal domácího brankáře – 1:4. V nastaveném čase ještě musel Taylor likvidovat střelecký pokus Cristiana Ronalda. Manchester tak nakonec v Aston Ville zvítězil 4:1.