Scholes: Neodepisujte Chelsea!

Paul Scholes je přesvědčený, že v nejbližší době se Chelsea vrátí do války o titul Mistra Anglie. Podle Scholesyho, rozhoduje zatím absence klíčových hráčů. Do hry se vrátí zanedlouho Didier Drogba a Frank Lampard, kteří jsou v posledních letech hlavními strůjci úspěchů.

 

Prozatím Chelsea okupuje 7. místo v tabulce, což není dobrá vizitka pro vicemistra Anglie. Po odchodu Jose Mourinha a zvolení jeho nástupce, Avrama Granta, v klubu panuje divná atmosféra. Bulváry mají plno práce s tím, co vymyslí, aby nastalo ještě více konfliktů v týmu.

 

Útok Chelsea zůstává silný, protože v posledních duelech se zranili dva obránci. Ashley Cole a John Terry si přivezli zranění z reprezentačního srazu.

 

"Mají v týmu takové jména, jako jsou Drogba nebo Lampard, kteří se vracejí a pomůžou Chelsea k vzestupu. Oba mají velký vliv na hru celého týmu a jejich zranění je jeden z důvodů, kvůli kterým Chelsea nedokáže vyhrát." řekl Scholes.

 

"Teď se vracejí a pomůžou týmu. Jsem přesvědčený, že budou připraveni hrát proti kerémukoliv mančaftu." dodal Scholes.

 

Scholes také myslí, že velmi těsné to bude na konci sezony. Středový záložník United se zanedlouho ukáže proti silně působicímu Liverpoolu a zatím vedoucímu Arsenalu. 

 

" Wayne Rooney a Cristiano Ronaldo to jsou naši nejlepší hráči. Dokázali střílet plno branek v minulé sezoně. Nedávno jsme zratili Wayna, který měl zlomenou nohu a stopka v podobě karet zastavila i Ronalda. Museli jsme si poradit i bez nich." přiznal Scholes.

 

" Podobně jako v poslední době, tak i předtím jsme hráli se silnými týmy. Ukázalo se, že jsme uhráli plno divných utkání, kvůli řečím, které nás pronásledovaly. Když se podíváme na začátek sezony, tak je všem jasné, že jsme neodstartovali tak, jak jsme měli. Nejdůležitější je ale fakt, že jsme se vrátili na přední příčky a vrátili se do války o titul. Vložili jsme hodně sil do této výborné série ( 7 utkání v řadě bez obdržené branky. pozn. autora). Věřím, že naše situace se bude jenom zlepšovat." zakončil Paul Scholes.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.