Ferdinand: Bude to těžké

Rio Ferdinand touží po tom, aby dokázal vyhrát Euro. Obránce United hrál už v letech 1998, 2002, a 2006 na Mistrovství Světa, ale na Euru nehrál.

 

Reprezentace Anglie si může zajistit postup na finálový turnaj ME 2008, jestli vyhraje středeční zápas s Ruskem.

 

"Chtěl bych hrát ve finále Mistrovství Evropy. Hrál jsem už na třech Světových turnajích, ale na Mistrovství Evropy se mi hrát nepodařilo. To je jedna z věcí, kterou mám na své listině úkolů, které chci do konce kariéry zvládnout. Tentokrát mám naděje na to, že to dokážeme." řekl Rio.

 

"Každý zápas je velmi důležitý. Doufám, že mí spoluhráči do toho dají vše. Kdybych měl říct něco o našich hráčích, tak to jsou lidé, kteří umí unést velký tlak na jejich osobu. Naše hra není založená na individuálních výkonech ale na výkonu celého týmu." dodal Ferdinand.

 

"Anglie získává body, když je to opravdu potřebné. V Římě s Italy, v Istanbulu s Tureckem.  Předtím jsme to zvádali, ale proč né teď?  Kvůli kartám jsem nemohl hrát, ale chlapci byli připraveni, zapoměli na krizi a vyválčili dobrý výsledek, když byl důležitý." dodal Rio.

 

" V posledním duelu jsme porazili Rusy 3:0, což je hodně jistý výsledek. Jsme v dobré formě, protože střílíme branky, neztrácíme body, takže jsme k tomuto duelu nemohli nastoupit v jíný moment, než teď, proto jsem si jistý našim vítězstvím." dodal Rio.

 

"Nechci ale podceňovat soupeře. To bude těžký zápas. Jestli jim dáme prostor a čas, tak to nebude dobré. Už několikrát jsme byli potrestáni za hloupé chyby." zakončil Rio Ferdinand.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.