Simpson: Ještě mě čeká hodně práce

 I přes fantastický výkon v zápase z Wiganem, Danny Simpson nechce podléhat emocím. Dobrý výkon v posledním zápase Premiership a jeho asistence u čtvrté branky je pouze prvním bodem v obráncově těžké práci.

 

20- letý obránce přišel na hřiště, aby nahradil zraněného Johna O’Shea. Celý zápas hrál Simpson na pravé straně obrany. 8 minut před koncem přihrál Rooneymu, který dokončil brankové hody.

 

"V prvním zápase jsem se cítil nervozně, ale postupem času to ze mě spadlo. V takovýchto situacích musím pracovat ještě víc, abych ukázal, že zde patřím." řekl Simpson.

 

"Byl jsem velmi šťastný, že jsem asistoval u čtvrté branky Wayna. Spoluhráči mě povzbuzovali, což bylo výborné. Na tribunách Old Trafford byli členové mojí rodiny." dodal Simpson.

 

"Možnost hrát z hráči jako jsou Cristiano Ronaldo, Paul Scholes nebo Ryan Giggs je úžasná. Jsou to hráči, kteří byli známí už když hráli za dorostence." zakončil Danny Simpson.

 

Nakonec je tu i třešnička na dortu v podobě rozhovoru:

 

V této sezoně jsi v prvním týmu. Je to velký krok, když si hrál v minulé sezoně za Sunderland?

V Sunderlandu to bylo super, ale v United je to o velký kus výš. To mi pomáhá ukázat mé největší umění.

 

Jak se změnil tréning v tvé krátké kariéře?

Popravdě se trochu změnil. Z toho, co vidím v United, tak hodně dětí mezi 7-8 lety pracuje na technice.  Jak říkalo hodně lidí, tak to chybělo Anglickým hráčům. Hráči tu často trénují 1 na 2. Díky tomu produkujeme nejlepší hráče.

 

Takže práce s Renem Meulensteenem ti pomohla?

To určitě. Každý snim pracuje na technice nebo střelách atd. Můžu říct, že se hodně řídím jeho slovy a že mi moc pomohl.

 

Jako obránce, řekni jaké to je krýt Cristiana Ronalda při tréningu?

To miluju. Každý chce hrát proti nejlepším a pak se taky stát tím nejlepším. Krytím Ronalda každým dnem si mohu hodně pomoct. Nani je dalším hráčem, který se těžko brání. On je velmi dobrý technik a nemůžu se dočkat, až začne s Crisem hrát po křídle.

 

To není vše! Chtěl bych se omluvit za to, že sem si nevšiml toho, že rozhovor s Giggsem a Anderson už tady byl…Takže jakou částečnou omluvu se těšte na rozhovor s Olem Gunnarem Solskjaerem.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.