Tevez: Chtěl bych ještě jednou hrát za Bocu

Útočník Manchesteru United- Carlos Tevez -má naděje na to, aby někdy ještě hrál za populární argentínský tým- Boca Juniors Buenos Aires.

Argentínský hráč přišel na Old Trafford tento rok z West Hamu United po dlouhotrvajících tahanicích z londýnským klubem.

 

 Carlos Tevez řekl, že za 4-5 let by se chtěl vrátit do Argentiny, aby mohl pomoct ve špatných chvílích svému milovanému týmu. Hráči Bocy nedávno prohráli 2:0 v derby s River Plate, což přimělo trenéra Carlose Bianchiho k rezignaci.

 

"Každou neděli mám v Manchesteru možnost vidět utkání Bocy. Mám naděje, že v budoucnu budu reprezentovat jejich barvy, abych mohl pomoct v špatných momentech. V klubu je opravdu něco zle, protože porážka v derby z River Plate byla opravdu jasná." řekl Carlos.

 

"Jsem fanouškem Bocy a toužím po tom, abych si tam někdy ještě zahrál, ale ne teď. Myslím, že je na to šance za pár let. Chtěl bych se vrátit za 4-5 let, protože touto dobou budu mít velkou formu. Nechtěl bych se vracet bez formy a zabírat tam místo jiným hráčům." řekl Tevez.

 

" V této chvíli se ale soustředím na Manchester United, ale budu sledovat na dálku to, co se děje v Boce." zakončil Carlos Tevez.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.