Ferguson: Nani mě zaskočil

Sir Alex Ferguson přiznal, že je pozitivně zaskočený s formou, jakou se prezentuje v této sezoně nový hráč na Old Trafford, Portugalec Nani.

Křídelní záložník, který přišel tento rok na Old Trafford ze Sportingu Lisabon, nastoupil v 11 z 13 zápasů, ve kterých Rudí Ďábli hráli a v sedmi nastoupil jako náhradník. Všichni si pamatujeme nádhernou branku, kterou vstřelil Tottenhamu. Tato branka přinesla Manchesteru první vítězství v sezoně.

 

Manažer United říká, že nečekal takovou rychlou adaptaci a předvídá mu velkou kariéru na Old Trafford.

 

"V tomto hráči je velký potenciál. Jsem jeho výkony velmi nadšen." řekl Ferguson.

 

Je pravda, že důvodem příchodu Naniho na Old Trafford je to, aby nahradil Ryana Giggse, kdyby potřeboval odpočinek. Jenže několik zranění a velmi dobrá forma Portugalce mu zajistila to, že se ukázal na hřišti víckrát, než se čekalo.

 

" Naše první plány byly takové, že Nani by mohl kdykoliv nahradit Ryana Giggse, který nemůže hrát celou sezonu na plné obrátky. Jenže to, co nám ukázal během pár zápasů, nás stvrdilo v tom, že bude potřebný už teď. Je o hodně rychlejší, než jsem myslel, můžu říct, že je výborný sprinter. Umí také parádně vystřelit, což mě velice těší." řekl Ferguson.

 

Ferguson také tvrdí, že Nani udělal velké pokroky v Angličtině.

 

"Ještě líp umí Anglicky. Je velmi natěšený na to, aby se naučil Anglicky a hodně se tomu věnuje. Má v sobě velký potenciál, přestože je to teprve 20letý hráč. Jsem přesvědčený, že se bude stále rozrůstat ve velkou hvězdu." zakončil Sir Alex Ferguson.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.