Ronaldo ukončil dohady s Mourinhem

Cristiano Ronaldo vyhlásil konec konfliktu s bývalým trenérem Chelsea, Jose Mourinhem. Cristiano rovněž přeje svému rodákovi hodně úspěchů v budoucnu.

 

Spor mezi dvěma Portugalci začal v minulé sezoně, když Mourinho nazval Ronalda simulantem, ale záložník United Mourinha neurážel.

 

"Anglický fotbal byl smutný z odchodu Mourinha. On je výborný manažer a vyhrál mnoho trofejí. Momentálně hledá angažmá a já mu přeju vše nejlepší v jeho trenérské kariéře" řekl Ronaldo.

 

Cristiano Ronaldo, který dvakrát skóroval ve včerejším zápase z Wiganem do sítě rivalů, neřekl, jestli Mourinhův odchod poznamená Chelsea natolik, že nebude bojovat o titul. My ale víme, že po získání 2 bodů ze 4 zápasů čeká Avrama Granta hodně práce, jestli chtějí myslet na titul.

 

Bez ohledu na to, jakou formu má Chelsea, Ronaldo věří, že United  získají nějaký pohár, i přesto, že začátek sezony se moc nepovedl.

 

"Je jasné, že od velkých klubů se čekají velké úspěchy. Dnes to není jinak. Musíme vyhrávat. Ve hře jsou hlavně Liga Mistrů a Premier League, protože to jsou ty nejlepší trofeje. Myslím, že máme minimálně na to, vyhrát jednu trofej, ale doufám, že vyhrajem obě" zakončil Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.