Nani je alternativou za Giggse

Proč Sir Alex Ferguson přivedl na Old Trafford Naniho? To proto, aby ještě hodně let mohl za Manchester United hrát Ryan Giggs. Divné? Ale pravdivé…

 

V probíhající sezoně Welšské křídlo nenastoupilo pouze ke dvěma zápasům- z Coventry a Sunderlandem. Giggsy ale nehraje ve všech zápasech od první minuty. Například nedávno v zápase Ligy Mistrů proti AS Řím, kde na levém kraji zálohy nastoupil Nani.

 

"Plán z Nanim v roli náhradníka, aby mohl zastoupit Giggse dnes i v budoucnu, se povedl. Zahrál už v hodně zápasech a myslím, že ukázal svůj potenciál." řekl Ferguson.

 

 "Nani je rychlejší, než jsem čekal. Je velmi, velmi rychlý. Umí taky parádně vystřelit. Bude ještě lepší, když si tady zvykne." dodal Ferguson.

 

"Co se týče něj, jsem optimista. Ryan ví, že nemůže hrát v každém zápase. Hledali jsme za něj náhradu a Nani se ukazuje dobře." dodal Ferguson.

 

Giggs, který v příštím měsíci oslaví 34. narozeniny je na dobré cestě překonat rekord Sira Bobbyho Charltona v počtu startů za Manchester United. Legenda United červený dres oblékla 759krát, ale Giggsymu do překonání tohoto rekordu chybí pouze 34 zápasů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.