Nadšený Ferguson

Sir Alex Ferguson nekryje svou radost z šířky týmu Manchesteru United, který porazil Wigan 4:0, což je nejvyšší utkání co se týče počtu branek.

 

Střelecký festival na Old Trafford začal Carlos Tevez, který využil perfektní přihrávky Andersona. To ale nebylo vše, protože zanedlouho Cristiano Ronaldo překonal dvakrát Chrise Kirklanda, kterého nakonec překonal i Wayne Rooney, když mu krásně nahrál Daniel Simpson.

 

Vítězství jsme vybojovali i přes zranění dvou obránců- Nemanja Vidiče a Johna O’Shea, kterého nahradil napravo v obraně právě Daniel Simpson a partnerem Rio Ferdinanda ve středu obrany byl Gerard Pique. Mladík ukázal, že umí zastoupit své starší kolegy.

 

"Danny je velmi dobrý hráč. Je velmi rychlý, což z něho dělá výborného obránce. Stále pracuje na technice. Patří do skupiny hráčů, které bych v této sezoně neposlal na hostování, protože je pro nás důležitý." řekl Ferguson.

 

" Dnešní zápas ze strany Piqueho byl taky výborný. Byl jedním z nejlepších hráčů ze zápasu s Coventry což ukazuje, že rozvíjí svůj talent." pochválil Španěla Alex.

 

"Vedení v tabulce je velmi skvělý fakt, ale musíme vyhrávat, abychom tam zůstali. Přes všechny řeči, které nás odsuzovali jsme si s tím poradili fantasticky." dodal Ferguson.

 

"Byl jsem velmi spokojený z naší hry v druhém poločase. Nemohlo hrát 10 hráčů, ale tento tým si stím poradil. Mezi Rooneym a Tevezem panovala skvělá spolupráce." přiznal Ferguson.

 

" Vidic měl otřes mozku. John zraněnou nohu a Saha dopadl špatně na koleno. zakončil Ferguson.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.