Manchester United – Wigan 4:0 (0:0)

Manchester United v 9. kole Premier League rozstřílel Wigan 4:0.

V brance United se objevil Tomasz Kuszczak kvůli zranění Edwina Van der Sara. Jako první se osmělili hosté, ale Jason Koumas z dálky pálil vedle. V 21. minutě musel ze hřiště kvůli zranění Nemanja Vidic, kterého nahradil Anderson. V 29. minutě nepřesně hlavičkoval Ronaldo po rohovém kopu Giggse. O tři minuty později musel Kuszczak zasahovat proti střele Skoka z 30ti yardů. V 34. minutě musel naopak zasahovat na druhé straně Kirkland, když jeho pozornost otestoval Ryan Giggs. O chvíli později musel Kirkland vytahovat na roh nebezpečnou střelu Ronalda. V závěru poločasu mohl otevřít skóre Tevez, ale přestřelil. Hned v úvodu druhého poločasu musel Kirkland likvidovat hlavičku Rooneyho. V 52. minutě se k odraženému balónu dostal Ryan Giggs a trefil břevno hostující branky. V 54. minutě se domácí dostali do vedení – Anderson vysunul Carlose Teveze a ten si pohrál jak s obranou hostů, tak s brankářem Kirklandem a zavěsil – 1:0. V 58. minutě už to bylo 2:0 – Ryan Giggs centroval a Ronaldo hlavičkoval do prázdné branky. V 62. minutě nepřesně pálil hostující Brown. V 66. minutě se vyznamenal Tomasz Kuszczak, když skvěle vyrazil střelu Antonia Valencia. V 76. minutě United přidali další branku – Wayne Rooney skvěle přihrál Ronaldovi a ten sám před brankářem nezaváhal – 3:0. V 82. minutě zpečetil výhru United Wayne Rooney, když hlavičkou využil centr Dannyho Simpsona.