Ferguson: Branky příjdou časem

Sir Alex Ferguson si je jistý tím, že jeho svěřenci začnou dávat hodně branek. Podle Fergusona série vítězství 1:0 není důvodem k panice. Naopak má těžké rozhodnutí koho postaví do základní sestavy Tevez, nebo Saha?

 

Hráči v šesti zápasech dali pouze jednu branku, která jim zajistila vítězství. Manažer United tím  není vystrašený, protože podle podle něj všechno příde, ale potřebuje to čas.

 

" Nejsem znepokojený s naší formou. Směšné je, že lidé nás kritizují za skromné vítězství. Kdybychom vyhralí 5:1, tak by určitě říkali, že naše obrana hrála špatně." řekl Ferguson při dnešní tiskové konferenci.

 

" Nedávno byl zraněný Rooney a Ronaldo měl pauzu za červenou kartu. Do toho kvalifikace na Euro, na kterých jsou hráči dost dní. Těžko se pak hledá optimální forma, když klíčoví hráči odjedou na kvalifikaci." dodal Sir Alex.

 

"Více branek příjde časem. Mám naděje, že se tak stane dřive, než sem čekal. Jsem přesvědčen, že v krátké době začnem střílet branky." dodal Sir Alex Ferguson.

 

Náš manažer se také musí rozhodnout koho postavit vedle Rooneyho. Teveze, nebo Sahu?

 

"Oba jsou zdraví a připraveni hrát, ale je pravda, že nejsem stále rozhodnut, koho postavím proti Wiganu. Jsme vděční Sahovi za prácí, kterou vykonal proti Římu. Byl to jeho nejlepší zápas od března. Byl výborný, šlo mu to čím dál víc, před MS dal 12 branek. Jsem přesvědčený, že kdyby byl zdravý, tak by zakončil sezonu s číslem 30." dodal Ferguson.

 

Rival Louise, Carlos Tevez, má na svém kontě jednu branku, kterou vstřelil Chelsea.

 

"Tevez seděl v zápase s Římem na lavičce náhradníků, ale jak nastoupil, ihned změnil obraz hry." zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.