Hargreaves se možná uzdraví rychleji

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson prozradil, že záložník Owen Hargreaves se možná na fotbalové trávníky vrátí dříve než se původně očekávalo.

 

Letní posila Manchesteru United záložník Owen Hargreaves má v úvodu sezóny smůlu, jelikož ho provázejí zdravotní problémy. Ferguson po úterním zápase Ligy Mistrů proti AS Řím uvedl, že anglický reprezentační záložník bude mimo hru nejméně čtyři týdny, což by znamenalo, že zmešká kvalifikační utkání proti Estonsku a Rusku a také klíčové zápasy včetně zápasu Ligy Mistrů proti Dynamu Kyjev, které se bude hrát 23. října. Nicméně nyní Ferguson říká, že Hargreaves by se na fotbalové trávníky mohl vrátit dříve než se původně plánovalo.

 

"Možná to bude méně než čtyři týdny. Owen by měl za deset dní začít s tréninkem, což je dobrá zpráva, jelikož v úvodu sezóny má smůlu. Ale dostal injekci a vše jde skvěle", řekl Sir Alex Ferguson pro Manchester United Radio.

 

Owen Hargreaves, který do Manchesteru United přišel v létě za 18 miliónů liber z Bayernu Mnichov, by se tak mohl představit v sestavě Red Devils již v utkání proti Aston Ville, které se bude hrát 20. října.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.