Ronaldo chce triumf v Lize Mistrů

Cristiano Ronaldo věří, že si Manchester United dojde v této sezoně pro primát v Evropě a vyhraje  Ligu Mistrů.

 

 

Hráči Manchesteru United ukázali dobrý start v prvních zápasech Ligy Mistrů, když vyhráli se Sportingem Lisabon na Estadio Jose Alvalade a taktéž s AS Řím na Old Trafford. Po prvních dvou zápasech jsou na prvním místě ve skupině F.

 

 Portugalec přiznal, že vítězství v Premier League je jeho největším klubovým úspěchem, ale tentokrát si dělá zálusk i na finále Ligy Mistrů v Lužnikách.

 

 " Vítězství v Premiership v minulé sezoně bylo výborným úspěchem, ale mým snem je také vyhrát Ligu Mistrů." přiznal Ronaldo v jeho nové knížce- " Moments ". 

 

 " Máme v týmu hráče, kteří to mohou dokázat, máme všechno proto, abychom mohli splnit tento cíl, takže proč bychom nemohli vyhrát?" řekl Cristiano.

 

 Po výborné minulé sezoně, chce Ronaldo další trofej. Populární "Cris"  přiznal, že je v perfektním klubu a splnil se mu sen.

 

 " To je pro mě  pravý klub- máme fantastické hráče, fanoušky a  vedení. Tady je vše výborné." řekl Cris.

 

 " Přišel jsem do Manchesteru před pěti lety a chcu tu zůstat dlouho. Nemám záměr odejít z Old Trafford. Chci se zapsat do historie Manchesteru United." dodal Ronaldo.

 

 " Jako malý chlapec jsem přemýšlel o tom, že jednou budu hrát za United. Tím že jsem hráčem United se mi splnil sen, což je úžasné. Jsem pyšný, že hraju v dresu s ďáblem na prsou." přiznal Ronaldo.

 

 Ronalda by velmi chtěli dva španělští giganti- Real Madrid a Barcelona. 22-letý křídelní záložník tvrdí, že se cítí skvěle v Manchesteru.

 

 "Mluví se o zájmu jiných klubů, ale já se tím nezajímám. Zajímá mě pouze hra v United." přiznal Ronaldo.

 

 " Odejdu jedině kdyby mě tady nechtěli. Mám tu vše, co si můžu přát." zakončil Ronaldo.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.