Kuszczak spokojený ze svých výkonů

Brankář Manchesteru United, Tomasz Kusczak, je spokojený ze svých tří zápasů, které v posledních duelech odchytal v barvách United.

 

Náhradní brankář Manchesteru nastoupil ve všech třech posledních zápasech a ve dvou dokázal dokonce vychytat čisté konto. Bývalý brankář Herthy Berlín a West Bromwich Albion má naděje, že má na to zůstat jedničkou, i když se do branky vrátí Edwin Van Der Sar.

 

"V posledních zápasech jsem chytal dobře a myslím, že jsem připravený být jedničkou. Velmi jsem na sobě zapracoval a jsem spokojený se svou formou. Chtěl bych ukázat, že na to mám. řekl Tomasz.

 

"Mám naděje na další zápasy. Tuto sezonu jsem začal na lavičce náhradníků, ale tentokrát jsem dostal šanci. Chci hrát proto, abych mohl pomoct týmu. Momentálně je Edwin zraněný a já se ho snažím nahradit." dodal Kuszczak.

 

" Moc chci hrát na Old Trafford, protože tento stadion je nádherný. Vždycky si přeju, abych mohl hrát. Udělám všechno proto, abych chytal co nejlépe." řekl Kuszczak.

 

Již včera trenér polské reprezentace- Leo Benhakker – ohlásil kádr na nejbližší zápas poláků v kvalifikaci. Jeho konkurenti ve válce o místo jedničky jsou – Artur Boruc z Celticu Glasgow a Lukasz Fabianski z Arsenalu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.