Evra nadšený ze zápasu s Římem

Patrice Evra potvrdil, že včerejší vítězství nad AS Řím je výborným výsledkem. Francouz ale přiznal, že řeči o postupu ze skupiny jsou velmi předčasné.

 

Jak víme, Manchester United  pokonal vícemistry Itálie 1:0, když branku v 70. minutě vstřelil Wayne Rooney.

 

"Všichni v klubu jsou nadšení. Odešli jsme z těžkého zápasu s výhrou.Vítězství 1:0  nad Římany je výborný výsledek, osobně jsem s toho velmi rád." řekl Evra.

 

Hráči United vyhráli šestý z osmi zápasů 1:0. Média začaly spekulovat o špatné formě útočníků Sira Alexe Fergusona, ale Evra ujistil, že všechno je v pořádků.

 

"Očekává se, že United každého rivala vyprovodí  s kupou branek, ale není důležité jestli vyhrajem 1:0, 2:0, nebo 7:1. Hlavní jsou tři body." řekl Patrice.

 

Francouzský obránce se také rozpovídal na téma Wayne Rooney a další utkáni Manchesteru v Lize Mistrů.

 

"Velmi se mi líbila hra Wayne ve včerejším zápase. Na každém tréningu se stará o to, aby se dostal do formy po zranění." řekl Evra.

 

"Máme velké naděje na vystoupení ve finále Ligy Mistrů v Moskvě, ale aby jsme to potvrdili, tak by jsme museli vyhrávat v každém domácím zápase." přiznal Evra.

 

" Tři body vyválčené v utkání z Římem jsou důležité, tak jako vítězství ze Sportingem na Alvalade před dvěmi týdny. Začali jsme dobře, máme naděje pokračovat v sérii vítězství v Kyjevě s Dynamem." zakončil bývalý hráč AS Monaco.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.