Manchester United – AS Řím 1:0 (0:0)

Manchester United porazil v druhém utkání Ligy Mistrů na domácím hřišti AS Řím, již tradičním výsledkem 1:0.

Zraněného Browna v základní sestavě nahradil O’Shea, Nani nahradil Giggse a v útoku nastoupilo duo Saha-Rooney. V brance pak Polák Kuszczak. Jako první zahrozili hosté, ale Kuszczak si se střelou Tottiho z dálky v 8. minutě utkání poradil bez problémů. O čtyři minuty později musel Kuszczak opět zasahovat, opět pálil Totti. V 22. minutě po centru Naniho nepřesně hlavičkoval Ronaldo. V 29. minutě dobře vystřelil Saha, ale Curci byl na místě. O chvíli později na druhé straně znovu neuspěl Totti, tentokrát chtěl domácího brankáře překonat z přímého kopu. V 33. minutě se do dobré šance dostal po centru Naniho Rooney, ale z voleje pálil nad. Nepřesně pálil i ke konci poločasu Carrick. V 49. minutě z těsné blízko přestřelil Totti, který byl hodně aktivní. V 63. minutě pálil vedle i Portugalec Nani. O chvíli později dobře vystřelil Rooney a Curci musel jeho střelu vytahovat na roh. V 70. minutě vstřelili domácí vítěznou branku utkání – Nani uvolnil Rooneyho a ten střelou z první i za přispění tyče překonal italského brankáře – 1:0. Zvýšit vedení mohli o chvíli později Rooney a po něm i střídající Tevez, ale oba minuli. V 76. minutě Kuszczak chytil střelu Pizarra. V závěru utkání se ještě pokoušel vyrovnat Esposito, ale na konečném výsledku 1:0 už nic nezměnil.