Vidič: Kuszczak je velmi dobrý brankář

Všechno směřuje k tomu, že Manchester United má v této sezoně patent na vítězství 1:0. Podle Vidiče to ale není důvod k obavám.

V minulém roce vypadaly statistiky líp. Na kontě jsme tehdy měli o 11 branek víc než dnes. Podle Vidiče není prioritou střílení branek, ale 3 body.

"Zápas s Birminghamem nebyl dobrý. Začali jsme hodně špatně, ale od dvacáté minutě to bylo lepší. Dalo nám ot naději na dobrý výsledek. přiznal po zápase srbský obránce.

Dalším zápasem Manchesteru United bude zítřejší duel v Lize Mistrů s AS Roma. Manchester nastoupí na Old Trafford oslaben o Edwina Van Der Sara, kterého zastoupí Tomasz Kuszczak. Polák se velmi dobře ukázal v druhém poločase zápasu s Birminghamem.

"Edwin nám dává jistotu, ale jeho ztráta nás netrápí. Tomasz ho zastoupil velmi dobře v druhém poločase zápasu s Birminghamem. Kuszczak je velmi dobrý brankář  a nemusíme být smutní, že Edwin je zraněný. Tomasz ho zastoupí dobře." zakončil Nemanja.