Tevez nadšený v Anglii

Carlos Tevez přiznal, že je nadšený hrou v Anglii,ale i tím, že hraje v Manchesteru United. 

Argentinec přestoupil na Old Trafford  poté, co hrál první sezonu ve West Hamu United. Jak víme, aklimatizace v týmu " Kladivářů " byla pomalá a všichni začínali tvrdit, že přestup Teveze na Upton Park byla hloupost. Jenže ke konci sezony se najednou stal zvrat v jeho hře a vlastně on sám udržel West Ham United v Premier League. Výborný rok 23- letého útočníka zaujal i Sira Alexe Fergusona. Po pár týdnech se nakonec dokončil komlikovaný přestup a v srpnu se stal Tevez oficiálně hráčem Manchesteru.

 

 

Bývalý Útočník Corinthians řekl v rozhovoru v magazínu Ligy Mistrů, že  v Manchesteru panuje skvělá atmosféra při každém zápase.

 

" Hrát v Anglii je super" řekl Tevez. " Je tu plno fanoušků a to mě motivuje k výborným výkonům" dodal.

 

" Samotný způsob hry je fantastický. Je v ní vysoké tempo, síla atd. To je to, co miluju. Jsem velmi rád z toho, že jsem tu oblíbený. Skandováni fanoušků " Argentina, Argentina " je pro mě vzrušující.  dodal Carlos.

 

Argentinec může být trochu frustrovaný tím, že v sedmi zápasech dal zatím pouze jednu branku.

 

" Musíme hlavně vědět, že fotbal je jen hra, radost pro děti, které začínají kopat do míče. Každý mladý hráč musí řict, že fotbal je zábava a já s tím souhlasím ". zakončil Carlos.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.