Manchester United – Coventry City 0:2 (0:1)

Manchester United prohrál ve 3. kole Carling Cupu na Old Trafford s Coventry překvapivě 0:2 a se soutěží se loučí.

Sir Alex Ferguson poslal na hřiště několik mladíků, trošku překvapivě ani na lavičce náhradníků nebyli Wayne Rooney a Louis Saha, kteří chtěli hrát. Jako první se osmělil Nani, ale jeho střela z dálky z 5. minuty šla vedle. Na druhé straně pálil v 16. minutě nad Best. Mimo skončila i další střela Naniho z dálky, to běžela 26. minuta utkání. V 27. minutě se dostali hosté do vedení – Doyle z pravé strany přihrál Mifsudovi a ten zblízka překonal brankáře Kuszczaka – 0:1. O chvíli později musel hostující brankář zasahovat proti střele Naniho. V 30. minutě mohl zvýšit vedení Mifsud, tentokrát ale trefil tyč! V 36. minutě nad mířil Robbie Simpson. Simpson se dostal do šance i v závěru prvního poločasu, ale i tentokrát minul. V úvodu druhého poločasu musel Kuszczak zasahovat proti střele Simpsona. V 52. minutě z dálky nepřekonal brankáře Marshalla Nani. V 65. minutě se po rohovém kopu dostal ke střele Eagles, ale mířil nepřesně. V 70. minutě Marshall skvěle vyrazil hlavičku Fangzhua. Hned z protiútoku se ale střelecky prosadil již podruhé v utkání Michael Mifsud. V 81. minutě nejdříve pálil Hughes a po něm hned v zápětí Mifsud, ale ani jeden Kuszczaka nepřekonal. V závěru utkání si Marshall ještě poradil se střelou střídajícího Campbella a potom už mohli hosté slavit zasloužené vítězství 2:0.