Maradona fanouškem Fergusona a Rooneyho

Velká živoucí legenda fotbalu, Diego Maradona, přiznal, že je velkým fanouškem Sira Alexe Fergusona a Wayna Roonyeho. Argentinec je rovněž rád, že do Manchesteru United přestoupil jeho velký přítel, Carlos Tevez.

"Alex Ferguson je výborným manažerem. Každý kdo dokáže to co on, bude taky výborný. Jde vidět, že má rád argentínské hráče-Tevez, Heinze, Veron. Argentinci jsou nejlepší na světě, a on miluje ofenzivní hru našich hráčů!". řekl Diego.

 

"Rooney je fantastický-mladý, není ustrašený a má vítěznou mentalitu. Útok Rooney-Tevez mají všechno co by měl mít kvalitní útok." dodal Maradona.

 

"Miluju hodně klubů z Anglie-Chelsea, Arsenal, Liverpool a Manchester United. Kdykoliv můžu, tak sleduju zápasy Premier League, protože je nejlepší. Kdybych byl mladý a zajímali se o mě Manchester United a Chelsea, tak bych se hodně rozmýšlel." řekl Diego.

 

"Tevez je, od doby co ho znám, jako můj syn. Poznal jsem ho v Boca Juniors a už v tu dobu jsem věděl, že bude velkým hráčem." zakončil Diego Armando Maradona.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.