Sir Alex: "Brown skvěle zastupuje Garyho"

Sir Alex Ferguson je přímo nadšen posledními výkony Wese Browna.

Wes Brown zaskakuje na pravé straně obrany United za Garyho Nevilla, který se teprve nedávno dostal ze svého zranění.

Kapitán Rudých ďáblů se zapojil do tréninku po téměř šesti měsících, které si vynutilo jeho zranění. Jenže způsob jakým Brown kapitána United nahradil, neušel pozornosti manažera ManU.

"Wes Brown je skvělá náhrada za Garyho, protože on je prostě ohromný obránce" řekl Sir Alex.

"Jeho dvě nejlepší vystoupení přišly v zápasech proti Sportingu Lisabon a Chelsea. Hrál jakoby byl v kůži Garyho."

 

United se usadili na druhé pozici v Premierleague, navzdory vlažnému vstupu do sezóny. Hodně za to vděčí obraně, která propustila pouze dva přesné zásahy ze sedmi utkání.

 

"Musím říci, že v domácích zápasech této sezóny si vedeme velice dobře. Například v zápasech proti Readingu a Sunderlandu měly tyto týmy hodně těžkou práci už jenom s tím, aby se pokusily vystřelit. Jak obrana, tak celé mužstvo nedělalo moc chyb."

"Týmový duch a odhodlání je neskutečně silné a každý se ohromně snaží okamžitě vybojovat míč zpátky. A to je zásluha celého mužstva, všech, ne pouze jednoho či dvou."

 

Sir Alex doufá, že vítězství 2-0 nad Chelsea (první výhra United o více než dvě branky od dubna) nastartuje tým a začne být daleko více gólově produktivní, tak jak jsme byli zvyklí. Tento tým na to má.

 

"Tento tým je postaven na gólech, na tom není pochyb. Mluvil jsem se Sirem Bobym a řekl mi, že nikdy neslyšel o čtyřech výhrách 1-0 po sobě. Já mu odpověděl ´Brzy se to zlepší!!´." 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.