Souhrn Novinek před Chelsea

Nani si myslí, že Chelsea ztratila už hodně bodů. Saha se těší na utkání. Eagles by rád hrál proti Chelsea. Podle Robsona se může Mourinho stát manažerem United. Maradona zavítá na zápas?

 Nani řekl :"The Blues jsou oslabeni, stejně jako bylo po jeho odchodu Porto, když Mourinho odešel na Stamford Bridge. Pro nás to jsou ale dobré zprávy, protože se můžeme vrátit do boje o titul".

 

 

 

 

Louis Saha řekl:"Každý je smutný, když musí sedět na lavičce při zápase v Champions League. Byl to těžký zápas na divném stadioně, ale nakonec to bylo velké vitězství. Musíme zápas vyhrát , protože stím do toho jdeme".

 

 

Chris Eagles řekl:"Moc rád bych si zahrál des proti Chelsea. Měl jsem velkou radost, že jsem už proti Chelsea hrál, ale vtom utkání už o moc nešlo, protože titul jsme měli jistý. Všichni chceme Chelsea porazit, ale nebude to lehké.

 

"Pokud nenastoupím proti Chelsea budu se soustředit na zápas s Coventry v Carling Cupu. To bude velká šance pro mladé hráče, abychom ukázali co v nás je".

 

 

Sir Bobby Robson řekl:"Jsem přesvědčený , že po ukončení trenérské kariéry mého kamaráda Sira Alexe Fergusona na jeho místo bude zvolen Jose Mourinho. Chce zůstat v Anglii a to by byla pro něho velká výzva a určitě by se nebránil. Jenže on není jediný. Šanci mají například i Mark Hughes nebo Roy Keane.

 

 

Podle listu Dailly Mirror by mohl na dnešní utkáni zavítat Diego Armando Maradona. Důvod? Chtěl by se podívat na svého kamaráda Carlose Teveze..

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.