Torres odmítl Manchester

Vídáme ho už nějaký čas v Liverpoolu, ale Fernando Torres přiznal, že odmítl nabídky Manutd, Chelsea, a Arsenalu. Sám říka, že tou dobou chtěl zůstat v Atleticu Madrid.

Sotva Sedmnáctiletý Fernando Torres se poprvé objevil v prvním týmu Atletica Madrid. Každým rokem byl lepší a to přilákalo mnoho manažerů, kteří ho chtěli mít ve svém týmu. Španěl se ukázal jako věrný svému týmu a zůstal doma. To až do léta 2007. Kdy se rozhodl pro odchod na ostrovy. Konkrétněji na Anfield Road.

"Byly nabídky z Arsenalu, Chelsea, Manchesteru, ale tehdy sem chtěl zůstat tady doma v Atleticu" Řekl El Nino,který nelituje svého přestupu. "Cítím mnoho postupů od té doby co tu jsem. Dokážu se prosadit na hřišti zčehož jsem velmi nadšen" Dodal

"Každý chce hrát v Evropě a porovnávat se z nejlepšími. Přišel jsem do Liverpoolu ukázat že něco umím , ne pro peníze.  Chcu mít šanci něco zvítězit a to mi tento klub umožní. Šance hrát v Champions League s nejlepšími kluby je klíčová zpráva toho všeho. Mojim úkolem je sřílet hodně branek." Podotkl

Fanoušci United, kteří věřili v příchod Torrese museli být zklamáni. Hodně z nich ještě není přesvědčeno o tom, zda se Torres na ostrovech prosadí. Jsou i tací, kteři si stěžují, že  SAF  ho nedokázal přivést na OT.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.