Rooney nastoupí proti Sportingu Lisabon

Wayne Rooney by se měl s největší pravděpodobností objevit v sestavě Manchesteru United v utkání Ligy Mistrů proti Sportingu Lisabon, zatímco Mickael Silvestre bude mimo hru několik týdnů.

 

Sir Alex Ferguson se nakonec rozhodl, že anglického útočníka Wayna Rooneyho nepostaví do sobotního utkání proti Evertonu. I bez něj ale Manchester nakonec vyhrál 1:0. Skotský manažer ale dodává, že Rooney by měl s největší pravděpodobností zasáhnout do středečního utkání Ligy Mistrů proti Sportingu Lisabon.

 

"Bude na středu fit. Dali jsme na radu doktorů, navíc trénoval teprve od pondělí. Po pěti dnech ještě nebyl po fyzické stránce připraven, ale dnes trénoval, zítra bude zase trénovat a tak to bude až do středy", řekl Ferguson.

 

Obránce Mickael Silvestre ale do utkání se Sportingem nezasáhne poté, co utrpěl zranění kolene v sobotním utkání proti Evertonu a ze hřiště musel být odnesen na nosítkách. Nyní Ferguson čeká na testy a uvidí, jak je zranění rozsáhlé.

 

"Pošleme ho na testy a uvidíme, ale nevypadá to vůbec dobře. Naši doktoři se na to dívají. Vypadá to na koleno. Momentálně máme pár zraněných hráčů, ale musíme se přes to přenést", dodává skotský manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.