Everton – Manchester United 0:1 (0:0)

Manchester United porazil v 6. kole Premier League Everton na jeho hřišti 1:0 brankou Nemanji Vidice.

Do utkání nenastoupili zranění Rooney, Neville a Hargreaves. Jako první se osmělili domácí, ale Yakubu střílel vedle. Na druhé straně střílel do boční sítě Patrice Evra, který nastoupil v záloze. V 7. minutě zahrával přímý kop z nebezpečné vzdálenosti Arteta, naštěstí pro United šla střela hodně nad. V 20. minutě si brankář domácích Wessels bez problémů poradil s hlavičkou Teveze. V 30. minutě se do dobré střelecké pozice dostal po rohovém kopu Vidic, ale míč netrefil tak, jak by chtěl. V 35. minutě těsně vedle pálil Carrick. V 41. minutě musel ze hřiště kvůli zranění Silvestre, kterého nahradil Nani. Hned v úvodu druhého poločasu nebezpečně střílel Jagielka, ale vedle. O minutu později musel z brankové čáry míč vykopávat po hlavičce Johnsona Paul Scholes. V 54. minutě se do šance dostal Giggs, ale branku těsně minul. V 56. minutě promarnil velkou gólovou příležitost Scholes, když míč trefil hodně špatně. V 62. minutě se ke střele z dálky odhodlal Tevez, ale mířil těsně nad. Nepřesně střílel o chvíli později i střídající Saha. V 83. minutě se United konečně dočkali – Nani zahrával rohový kop a Nemanja Vidic na přední tyči hlavičkou nedal Wesselsovi šanci – 0:1. O chvíli později mohl zvýšit Ronaldo, ale mířil přesně do náruče domácího brankáře. Když si pak v závěru utkání Edwin Van der Sar poradil se střelou McFaddena, mohl Manchester slavit vítězství 1:0.