Neville: O titul bude hrát stejná čtyřka

Na čele tabulky Premier League se po necelých pěti odehraných kolech usadily „známé firmy“

O první příčku se zatím dělí Liverpool s Arsenalem, čtvrtá je pak Chelsea. Z velké čtyřky chybí na pozicích zajišťujících start v příštím ročníku Ligy mistrů pouze Manchester United, jehož kapitán Gary Neville očekává, že na prvních čtyřech příčkách budou stejné kluby, jako v sezoně 2006/2007.

 

Rozhodne se teprve v následujících měsících a já si jsem jistý, že o titul budou bojovat znovu ty samé čtyři týmy," myslí si Neville.

 

Zkušený obránce a anglický reprezentant stále čeká na svůj první zápas v letošní sezoně. V té loňské utrpěl vážné zranění kotníku, nyní ho pronásledují svalové problémy a Neville tak snažení svých spoluhráčů sleduje pouze z tribuny.

 

Manchester United na úvod remizoval s Readingem a Portsmouthem, po porážce od Manchesteru City pak následovaly hubené domácí výhry nad Tottenhamem a Sunderlandem.

 

"Odehráli jsme pouze čtyři nebo pět zápasů a je ještě příliš brzy na nějaké hodnocení. Až v dalších měsících se začnou střetávat velké kluby a potom uvidíme, jak na tom jsme," nedělá si Neville hlavu z ne právě vydařeného startu ".

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.