Ryan Giggs sní o dalších trofejích

Ryan Giggs toho během své kariéry vyhrál již hodně, stále však má zálusk na další a další trofeje.

Velšský záložník má na dosah překonání rekordu Sira Bobbyho Charltona v počtu odehraných zápasů za Manchester United a velice rád by si na své konto připsal ještě dva anglické mistrovské tituly… Giggs jich v tuto chvíli získal devět, jeho cílem však je dostat se na pro něho magické číslo 11.

 

"Bylo by pěkné dostat se na deset, ale bylo by ještě hezčí dostat se na jedenáct. Nechci být chamtivý, ale je to číslo na mém dresu a chtěl bych ho vyrovnat. Medaile nejsou něčím, nad čím bych dlouho přemýšlel, avšak je to něco, na co budu velice pyšný, až s fotbalem skončím," řekl 33letý fotbalista.

 

Giggs sice vinou drobného zranění vynechal víkendový duel proti Sunderlandu, to mu ovšem jen těžko zabrání v překonání rekordu Sira Bobbyho Charltona. Nyní již bývalý velšský reprezentant má na svém kontě 721 startů za Manchester United a na legendu Red Devils v tuto chvíli ztrácí pouze 38 zápisů. Vzhledem k tomu, že Giggs je oddaný svému klubu a jeho kariéra se stále ještě nechýlí ke svému závěru, se dá očekávat, že tento rekord překová již v roce 2008.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.