Rivaldo: Anderson potřebuje čas

Brazilská legenda Rivaldo věří, že Anderson v Manchesteru United bude velká hvězda, ale potřebuje dostat čas.

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson ví, že Anderson potřebuje dostat času na aklimatizování v nové zemi a tak na něj nespěchá. V dosavadním průběhu Premier League nastoupil Anderson pouze v utkání proti Sunderlandu a to ještě odehrál pouze jeden poločas. Anderson do Manchesteru přišel z FC Porto za 17 miliónů liber. Andersona jsme už v této sezóně mohli vidět také v rezervním týmu United, když nastoupil k utkání proti rezervě Manchesteru City. Brazilská fotbalová legenda Rivaldo (držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu světa) věří, že Anderson bude v Anglii velká hvězda, ale Ferguson musí dát 19letému záložníkovi čas.

 

"Je velmi dobrý, je to velký talent, ale musíte s ním být trpěliví. Jeho vývoj by měl být hodně kontrolován, dávat mu kuráž, ale s citem. Mluvíme o mladíkovi, který má kvality stát se skvělým hráčem", řekl Rivaldo pro Daily Star.

 

Fanoušci Manchesteru United se bojí, aby to s Andersonem nedopadlo jak s dalším brazilským hráčem Klebersonem, který na Old Trafford přišel v roce 2003 za 6,5 miliónů liber. V Premier League odehrál pouze 16 utkání a na život v Anglii si nezvykl. Proto o dva roky později přestoupil do Besiktase Istanbul.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.