Anderson: Debutem jsem nadšen, chci pokračovat

Anderson doufá, že naváže na svůj debut v Manchesteru United.

 

Brazilský ofenzivní záložník odehrál v sobotu proti Sunderlandu první poločas, potom jej vystřídal francouzský útočník Louis Saha, který nakonec zápas rozhodl. Anderson je nadšen, že si odbyl svůj první soutěžní zápas za United poté, co v létě přestoupil do týmu anglického mistra z portugalského týmu FC Porto. Nyní chce na svém debutu stavět.

 

"Bylo to úžasné, nejen pro mne, ale také pro mojí celou rodinu. Jako malý kluk jsem vždy snil o tom, že budu hrát za velký evropský tým. V Portu jsem byl spokojen, ale teď jsem v United. Jsem velmi hrdý, že zde můžu být a chci ze sebe vydat to nejlepší", řekl Anderson.

 

Anderson také dodává, že Manchester United o něj měl zájem už v minulosti, ale hráč se rozhodl sbírat zkušenosti v Portu.

 

"Slyšel jsem něco o United už v minulosti, ale můj agent si myslel, že bude lepší, když počkám. V Portu jsem si vedl dobře a věděl jsem, že přestoupit do tak velkého klubu jako jsou United by přineslo velký tlak. Ale když o mě projevili zájem toto léto, věděl jsem, že teď je ten správný čas. Přestup do United je sen, který se stal skutečností pro kteréhokoliv fotbalistu na světě", dodává brazilský záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.