Manchester United – Sunderland 1:0 (0:0)

Manchester United porazil v 5. kole Premier League Sunderland 1:0 díky brance střídajícího Louise Sahy.

Ještě před utkáním se Manchester rozloučil s Ole Gunnarem Solskjaerem, který po dlouhých absencích způsobené zraněními ukončil kariéru. V sestavě Manchesteru chyběl trochu překvapivě Ryan Giggs, naopak v základní sestavě se objevili Anderson a Chris Eagles. Manchester začal aktivně a už ve 4. minutě brankáře Gordona protáhl Nani. V 7. minutě na opačné straně mířil hodně vedle Etuhu. V 16. minutě přiťukl Anderson míč Eaglesovi, ale tomu střela nesedla. V 34. minutě musel Gordon zasahovat proti dobré střele Carlose Teveze k tyči. O chvíli později Gordon opět musel zasahovat, tentokrát střílel Eagles. Ke konci prvního poločasu ještě nepřesně střílel Scholes. Do druhého poločasu nastoupil Louis Saha a útok domácích výrazně oživil. V 50. minutě nejprve Tevez dobře vystřelil a v 57. minutě Gordon vytáhl nejlepší zákrok večera, když vytáhl rukou střelu Louise Sahy z otočky. Z následného rohového kopu, který zahrával Hargreaves, střílel těsně nad Vidic. V 68. minutě nebezpečně vystřelil Hargreaves, ale Gordon nakonec míč ztlumil. V 71. minutě se Manchester konečně dočkal – Nani zahrával rohový kop a Louis Saha přehlavičkoval bránícího Murphyho i brankáře Gordona. O chvíli později ne moc prudkou střelou vystrašil hostujícího brankáře Nani. O chvíli později z dálky dobře vypálil Hargreaves, ale míč letěl opět těsně nad branku. V závěru utkání ještě zkoušel Gordona přehodit Fletcher, ale mířil nad. Manchester tak nakonec vyhrál zaslouženě 1:0. Návrat Roye Keana na Old Trafford sive nevyšel, ale i tak ho fanoušci přivítali velkými ovacemi.