Ferguson: Žádný nový útočník nepřijde

Sir Alex Ferguson popřel všechny spekulace, podle kterých by měl získat ještě jednoho útočníka. Nejčastěji padá jméno Dimitar Berbatov.

Manchester United vyvrátil všechny spekulace, podle kterých učinil nabídku za Berbatova. Manažer United Sir Alex Ferguson je údajně Berbatovovým velkým obdivovatelem a hráčův agent dokonce vyhlásil, že na stole je konkrétní nabídka. Ferguson se Berbatova pokusil získat už v nedávné minulosti, ale tehdy mu bylo řečeno, že hráč není v žádném případě na prodej.

"Manchester United je v létě spojen vždy s mnoha spekulacemi ohledně přestupů. Klub neučinil žádnou nabídku za Berbatova", řekl výkonný šéf Manchesteru David Gill.

Wayne Rooney bude Manchesteru chybět dva měsíce a zranění jsou stále i další útočníci United Louis Saha i Ole Gunnar Solskjaer a tak se hodně spekulovalo o tom, že Ferguson bude chtít získat ještě před koncem přestupového termínu nového útočníka. Kromě Berbatova se hodně mluvilo o Nicolasi Anelkovi a Obafemi Martinsovi. Sir Alex Ferguson ale vyhlásil, že žádný další přestup už anglický tým neplánuje.

"Ještě nedávno jsme se ptali na jednoho útočníka. Klub ale uvedl, že ho neprodá za žádnou cenu. Přestupový termín končí za týden a je skoro nemožné ještě někoho získat", řekl Ferguson pro XMF.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.