Anderson: Nejsem žádný Ronaldinho

Záložník Manchesteru United Anderson žádá, aby nebyl srovnáván se svým brazilským spoluhráčem z reprezentace Ronaldinhem.

Anderson, který na Old Trafford přestoupil v létě za částku okolo 19 miliónů liber, byl hodně srovnáván s Ronaldinhem ještě v době, kdy hrál za FC Porto. Andersonovi se zatím v Manchesteru nevěnuje velká pozornost a to také díky tomu, že všichni jsou teď zaměřeni na argentinského útočníka Carlose Teveze, který přestoupil do Manchesteru nedávno po dlouhých tahanicích. Anderson se chce vyhnout tlaku na svojí osobu a nechce být srovnáván s Ronaldinhem.

"Ronaldinho je skvělý kluk a je mým dobrým kamarádem, ale žádní dva hráči nejsou stejní – Ronaldinho je Ronaldinho a Anderson je Anderson. Je pro mě čest hrát po jeho boku, po tomto touží každý fotbalista. Je to skvělý hráč a doufám, že jednoho dne budu na stejné úrovni jako je on. Jsem velmi pyšný na to, že jsem s Ronaldinhem srovnáván, ale pamatujte na to, že Ronaldinho je světová extra-třída a už dvakrát byl vyhlášen nejlepším fotbalistou na světě", řekl Anderson pro Daily Telegraph.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.