Manchester United – Reading 0:0

Manchester United remizoval v úvodním utkání Premier League proti Readingu 0:0, navíc přišel o zraněného Wayna Rooneyho.

Už v první minutě utkání zahrozil Gunnarsson, ale s jeho hlavičkou si Van der Sar poradil. Ve 3. minutě musel na druhé straně zasahovat Hahnemann po střele Rooneyho. V 11. minutě nad střílel Michael Carrick po přihrávce Ronalda. V 22. minutě se k odraženému míči dostal Ronaldo, ale s jeho střelou si americký brankář poradil. V 24. minutě centroval Ronaldo a Ryan Giggs z úhlu nastřelil tyč. V 28. minutě po centru Ronalda nepřesně hlavičkoval Rooney. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou. Do druhého poločasu nastoupila nová posila United Nani, který nahradil zraněného Rooneyho. V 50. minutě Hahnemann musel zasahovat proti dobrému pokusu Ronalda, který pálil z 18ti yardů. V 55. minutě zahrával rohový kop Ryan Giggs a Patrice Evra pálil z voleje nad. Evra v tomto utkání nastoupil na pozici levého záložníka. V 57. minutě zraněného Silvestreho nahradil John O’Shea. V 60. minutě Ryan Giggs z přímého kopu pálil nad. O tři minuty později Hahnemann předvedl dobrý zákrok, když vyrazil střelu Johna O’Shea. V 68. minutě pálil nad také Nani. V 73. minutě byl vyloučen Dave Kitson po tvrdém faulu na Patrice Evru. V 75. minutě americký brankář na roh vytěsnil pokus Michaela Carricka. V 81. minutě si Van der Sar bez problémů poradil se střelou Hunta. V 89. minutě střílel dobře z přímého kopu Ronaldo, ale Hahnemann jeho střelu vyrazil. O minutu později nebezpečně hlavičkoval Scholes, ale Hahnemann byl opět úspěšný. Když se pak v nastaveném čase neprosadili Ronaldo a Carrick, skončil zápas bezbrankovou remízou.