Dunfermline – Manchester United 0:4 (0:2)

Manchester United porazil v přípravném utkání skotský Dunfermline 4:0.

Manchester United v tomto utkání vedl jako manažer Mike Phelan, Sir Alex Ferguson zůstal doma v Anglii. V základní sestavě United se po zranění objevil Paul Scholes. V utkání nastoupil i Owen Hargreaves. Do první šance utkání se ve 13. minutě objevil Chris Eagles, který po přihrávce Ryana Giggse pálil těsně vedle. V 20. minutě musel Tomasz Kuszczak zasahovat proti střele Morrisona. V 23. minutě se Manchester dostal do vedení – Chris Eagles se objevil sám před Murdochem a střelou doprostřed branky otevřel skóre. V 34. minutě už to bylo 0:2, když Ryan Giggs dobře přehodil skotského brankáře. Ke konci poločasu ještě nepřesně pálil Fletcher. V 62. minutě fauloval v pokutovém území brankář Murdoch Darrena Fletchera a nařízenou penaltu bez problémů proměnil Wayne Rooney – 0:3. Později se musel střídající brankář McKenzie vytáhnout proti střele střídajícího Seana Evanse. V 85. minutě záložník McManus nepochopitelně přihrál míč Rooneymu a ten šel sám na brankáře a upravil na konečných 0:4.