Glentoran – Manchester United 0:3 (0:3)

Manchester United zvítězil v přípravném utkání proti Glentoranu 3:0, největší hvězdou utkání byl Nani.

Manchester United do utkání vedl jako manažer Carlos Queiroz, jelikož Sir Alex Ferguson zůstal doma kvůli "rodinným povinnostem". Už po pšti minutách se Manchester United dostal do vedení – Lee Martin potáhl míč po levém křídle, nacentroval do pokutového území a Fraizer Campbell akrobatickým volejem otevřel skóre. Ve 14. minutě přidali United druhý gól – Nani s Andersonem založili rychlý protiútok a Patrice Evra střelou z první překonal domácího brankáře – 0:2. O chvíli později připravil Nani střeleckou pozici pro Campbella, který ale mířil vedle. V 37. minutě se do střelecké listiny zapsal i Nani krásnou střelou do právého horního rohu branky – 0:3. Svůj gól samozřejmě oslavil saltem. I v druhém poločase Manchester kontroloval zápas a dostal se do dalších šancí, ale žádnou z nich už nevyužil. Zápas tak skončil vítězstvím Manchesteru 3:0. Z mladíků velmi zaujali Fraizer Campbell a Lee Martin.