Doncaster – Manchester United 0:2 (0:0)

Manchester United porazil v přípravném utkání Doncaster na jeho hřišti 2:0.

V základní sestavě Manchesteru United se objevila nová posila Anderson a na hřišti vydržel první poločas. V obraně nastoupil Gerard Pique. Jako první zahrozili domácí, ale Martina Woodse Tomasz Kuszczak vychytal. O chvíli později musel zasahovat Neil Sullivan po střele Gibsona. V 16. minutě Kuszczak chyboval po rohovém kopu a Sean Evans musel odkopávat míč z brankové čáry. Poté Fraizer Campbell dobře vysunul Lee Martina, ten ale pálil přímo do brankáře. Ke konci poločasu musel Kuszczak vytahovat nad břevno hlavičku Adama Lockwooda. V 55. minutě musel Kuszczak opět zasahovat, tentokrát proti střele Marka McCammona. V 66. minutě se mohl Manchester dostat do vedení, ale Campbellovu střelu dobře vyrazil střídající brankář Smith. V 70. minutě už se ale Manchester do vedení dostal. Po rohovém kopu Ritchie Jonese se míč dostal ke Gibsonovi a ten krásnou střelou nedal Smithovi šanci – 0:1. V 77. minutě musel Kuszczak zasahovat proti točené střele Dyera. V 89. minutě si Manchester pojistil vítězství, když se prosadil Sean Evans. Konečný výsledek tak zní Doncaster – Manchester United 0:2.

Branky:
70. Gibson, 89. S. Evans

Sestava Manchesteru United:
Kuszczak, Bardsley, Pique (Shawcross 46), J. Evans (Simpson 50), Silvestre (c) (Eckersley 59), Martin (Jones 59), Fletcher (Lea 59), Gibson, S. Evans, Anderson (Dong 46), Campbell

Sestava Doncasteru:
Sullivan (Smith 46), O’Connor (Noble 78), Greer (Lockwood 73, Boyce 84), Lockwood (c) (Hird 46), G. Roberts (Fairhurst 82), Wilson (Griffith 46), Wellens (McDaid 46), Guy (Green 46), Hayter (Dyer 46), Heffernan (McCammon 46), Woods (Nelthorpe 46)

Diváci:
13, 080

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.