Manchester United – Inter Milán 2:3 (1:3)

Manchester United prohrál v přípravném utkání s Interem Milán na domácím hřišti 2:3.

Nové posily Manchesteru United Anderson, Nani a Owen Hargreaves usedli pouze na tribunu. Jako první zahrozil Ronaldo, který obešel Maxwella, ale jeho střela šla vedle. O chvíli později přihrával Ronaldo na zadní tyč Eaglesovi, ten ale neuspěl. Na druhé straně nepřesně hlavičkoval Ibrahimovic po rohovém kopu Figa. O chvíli později musel Van der Sar krotit střelu Solariho. Manchester se dostal do vedení díky Rooneymu, který si dobře naběhl na přihrávku Evry – 1:0. Za chvíli ale bylo vyrovnáno, když se po centru Figa hlavičkou prosadil Suazo. Inter se pak dostal do vedení, když dostal výhodu po faulu Evry na Stankovice a Ibrahimovic skóroval – 1:2. V 34. minutě to bylo 1:3, když skvěle zakombinovali Figo a Ibrahimovic a David Suazo přidal svůj druhý gól v zápase. Ke konci poločasu mohl snížit Rooney, ale jeho pokus z dálky se mezi tři tyče nevešel. Na začátku druhého poločasu Manchester snížil, když si Ronaldův centr do vlastní branky srazil Adriano – 2:3. Ve zbytku utkání se už Manchester marně pokoušel vyrovnat a zápas tak skončil vítězstvím Interu 3:2. Sir Alex Ferguson po zápase dosti kritizoval obranu domácích, která nehrála tak, jak by měla.