Guangzhou – Manchester United 0:3 (0:2)

Manchester United v posledním zápase na asijském turné porazil Guangzhou 3:0.

Manchester se dostal do vedení v 19. minutě, kdy do pokutového území pronikl Michael Carrick a byl faulován jedním z domácích hráčů. Pokutový kop bez problémů proměnil Wayne Rooney. Poté se do několika dobrých šancí dostal Dong Fangzhuo, ale neproměnil ani jednu. Vedení United zvýšil dvě minuty před koncem prvního poločasu Nani, který překonal domácího brankáře Li Shuai z velkého úhlu. V závěru poločasu ještě dobře hlavičkoval záložník Lee Martin, jeho pokus ale akrobaticky vytěsnil brankář Li. V 52. minutě už Manchester vedl 3:0, když Lee Martin nedal brankáři střelou z 25ti yardů žádnou šanci. Lu Lin a Jefferson se snažili snížit, ale Tom Heaton v brance Red Devils nemusel moc zasahovat. Manchester tak nakonec vyhrál s přehledem 3:0. Celé turné United zakončili s bilancí tři výhry a jedna remíza.

Branky:
19. Rooney z penalty, 43. Nani, 52. Martin

Sestava Manchesteru United:
Kuszczak (Heaton 46); Bardsley, Vidic (Silvestre 58), Ferdinand (Brown 58), Simpson; Martin (Evra 58), Carrick, Gibson (O’Shea 46), Nani (Eagles 58); Rooney (Ronaldo 76), Dong (Smith 62)

Sestava Guangzhou:
Shuai; Zhihai (Xichang 74), Dechao (Suozhi 83), Yan, Wenpeng (Zhixing 56), Z Lin (Xianrong 69); Pengfeng (Yong 56), Zhijie (Zhiyi 69), Oliveira, L Lin (Deen 56); Batista (Junyan 56)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.