FC Shenzhen – Manchester United 0:6 (0:3)

Manchester United v třetím utkání v Asii porazil čínský celek Shenzhen vysoko 6:0.

Jako první se do střelecké listiny zapsal Ryan Giggs, který dokončil akci Wayna Rooneyho. V 20. minutě vedl Manchester už 2:0 – Ryan Giggs našel Wayna Rooneyho a ten lobem překonal domácího brankáře. Třetí branku připravil opět Ryan Giggs, tentokrát pro Naniho, který debutoval v rudém dresu. Střelou k levé tyči zvýšil na 3:0. Domácí hráči si v prvním poločase moc šancí nevypracovali, střely z dálky Van der Sar bez problémů kryl. Ke konci poločasu ještě mohl zvýšit Ronaldo, ale jeho střela z přímého kopu šla těsně nad. Čtvrtý gól přidal v druhém poločase John O’Shea, kterého krásně uvolnil Ronaldo. O chvíli později založil rychlý protiútok Nani, přihrál Rooneymu, ten Ronaldovi a ten v pohodě přidal pátý gól United. V 64. minutě se střelecky prosadil střídající Chris Eagles krásnou střelou z 30ti yardů. Pro Eaglese to byl druhý gól ze dvou utkání. V závěru utkání ještě mohli přidat další branky Michael Carrick a také Alan Smith, ale ani jeden z nich neuspěl. Manchester United tak nakonec porazil Shenzhen vysoko 6:0 a to ještě mu nebyli dvě branky uznány.